המפתח למערכת יחסים חזקה וארוכה - טיפול זוגי יעיל ומהיר

יש כאב גדול יותר מזוגיות לקויה, וזו זוגיות לקויה בהכחשה!
תנו לעצמכם את ההזדמנות לחזור לזוגיות מלאת אהבה, תקשורת והבנה.

צרו איתי קשר היום, בטלפון או במייל, לקבלת ייעוץ ראשוני בחינם ואעניק לכם כלים שיעזרו לכם לפתור את כל הסכסוכים ביניכם, לחזק את הקשר ולהחזיר אתכם לזוגיות מאושרת.

התקשרו למספר 054-2137277 או מלאו את הטופס לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם!

זוג אחד מתוך שלושה עתיד להתגרש בישראל

אז עד כמה הזוגיות שלך חשובה לך?

מי אני

ואיך אני יכול לעזור לכם

מתי וינברג

שמי מתי וינברג, יועץ זוגי בעל ניסיון רב ומוכח, העוסק בתחום למעלה מעשור.
אני בעל הסמכה בתחום הטיפול הזוגי, מתמחה בשיטת אימגו ומפתח שיטת ETC – Emotional Treatement Communication.

לאורך השנים אני דוגל בטיפולים מאוד פרקטיים, ובמתן כללים וכלים מהירים שניתנים ליישום כבר אחרי הפגישה הראשונה, ושמאפשרים מדידה שבוע אחר שבוע.

בנוסף, שימשתי כפרשן במאקו לתוכנית ‘חתונה ממבט ראשון’, אני בעל טור קבוע בעיתון ‘ישראל היום’, וכן, אני נוהג להשתתף בתוכניות אירוח כמו ‘גלית ואילנית’, ‘פאולה וליאון’, ומגוון פודקסטים בנושא זוגיות.

על מה נדבר בפגישה?

תיקון משברים ויחסי אמון

תהליך עדין ומורכב שמטרתו בירור הקשר, הבנה עמוקה ומשותפת לסיבות שהביאו למשבר אמון ו/או בגידה, מתוך כוונה ורצון לשקם את היחסים ולהביאם להתחלה חדשה.

יצירת תקשורת בונה

תהליך של יצירת כללים וכלים שמטרתם ליצור הבנות בין בני זוג והתייחסויות ברורות לנושאים חלוקים על מנת ליצור הבנות לאורך זמן.

תיאום ציפיות

תהליך אשר מטרתו לייצר ולהביא לתיאום ציפיות ולפתח מיומנויות אשר מטרתן ביכולות לצלוח את חיי הנישואין, להביא להבנות נדרשות מראש ויכולת להתמודד עם משברים.

מה המטופלים שלי מספרים עליי

אתם בידיים טובות

בשנים האחרונות לקחתי חלק במגוון תכניות, טורים, פודקסטים ופורומים במטרה ללמד ולהעשיר בנושא הזוגיות. ניתן למצוא אותי בפורום Doctors, התכנית של ‘גלית ואילנית’, ‘פאולה וליאון’, ‘חתונה ממבט ראשון’, אתר ‘וואלה’, מגזין ‘גלובס’, עיתון ‘ישראל היום’, אתר ‘מאקו’, אתר ‘Ynet’, מגזין ‘את’ ועוד.

נגן וידאו

אל תתפשרו על הזוגיות שלכם

דילוג לתוכן