אודות

מתי וינברג

נשוי +3
מתגורר בתל אביב
סיים לימודי תקשורת באוניברסיטת ירושלים
מומחה בתחום התנהגות צרכנים
התמחות ועבודה במהלך שנים רבות, בעולמות התקשורת והפסכילוגיה של הצרכן על כל רבדיה
ליווה במהלך השנים חברות ומנהלים רבים במשק הישראלי הן בפן העיסקי והן בפן האישי ,ההתפתחותי.

סיים לימודים לרבות הסמכה,בתחום הטיפול הזוגי , מתמחה בשיטת אימגו
פיתח שיטת טיפול יחודית העונה להגדרה E.T.C –   Emotion Treatment communication
זו מושתת על “קילוף” רבדים אישים ורגשיים הנחוצים להמשך הטיפול והצלחתו . השיטה נוגעת בתפיסות החיים, במנטליות, בציפיות ובכל אותם גורמים אשר בסופו של יום משמשים “מרכיבים” באופן הזוגיות והתנהלותה.

בשנים האחרונות בחרתי להתמקד ביעוץ, סיוע, הכוונה וטיפול באופן מקצועי בתחום הזוגיות, אותו אני מוצא כבסיס החשוב ביותר לקיום ההוליסטי של כלל מיצוי החיים. בתהליך העבודה הייחודי שלי (אשר מפורט בהמשך) יש באפשרותי לסייע בשיפור איכות החיים של זוגות במשבר ולהוביל אותם למקום טוב יותר.

כאיש מקצוע, איני מאמין כי ניתן לפתור בעיות שנוצרו לאורך זמן ואף יצרו משקעים כבמטה קסמים, בשיטת “שגר ושכח”. תהליכים המוצעים ומוגדרים “כיעוץ זוגי מקוצר” או יעוץ ב X מפגשים. לכל אדם ולכל זוג הבעיות ודפוסי הזוגיות שלו אשר צריכים להיות מטופלים כפי שטיפול רפואי מקצועי, מותאם לכל אדם ואדם בהתאם לנסיבת והצרכים האישים שלו. הדבר היחיד שנדרש מכם הוא הרצון לשנות, לתקן ולהיות קשובים ומחויבים לתהליך משמעותי, אשר יש בכוחו כדי להציל את הזוגיות ואיכות החיים.

כמו כן אני עומד לרשותכם בכל שאלה כמנהל פורום “זוגיות ומשפחה” באתר דוקטורס-http://www.doctors.co.il/forum-4185

תנו לעצמכם הזדמנות, קחו שליטה על החיים שלכם, אל תוותרו מהר על הזוגיות, המשפחה והאהבה שלכם. התקשרו אלי לתאום פגישה: 054-213-7277 מתי וינברג

חבר באגודה הישראלית ליעוץ זוגי

דילוג לתוכן