סוגי טיפולים

תאום ציפיות טרום נישואים

תהליך אשר מטרתו לייצר ולהביא “לתאום ציפיות”  ולפתח מיומנויות אשר מטרתן ביכולות לצלוח את חיי הנישואין, להביא להבנות נדרשות מראש ויכולת להתמודד עם משברים.

תיקון משבר ויחסי אמון

תהליך עדין ומורכב שמטרתו ברור הקשר, הבנה עמוקה ומשותפת לסיבות שהביאו למשבר אמון, בגידה ,מתוך כוונה ורצון לשקם את היחסים ולהביאם להתחלה חדשה.

זיכוך הקשר- "יחסינו לאן"

תהליך “זיכוך”  הוא תהליך ממוקד, המיועד לזוגות ובודדים, הנמצאים במצב של חוסר וודאות קשה, ואינם יכולים להחליט אם להיפרד או להיכנס לתהליך של טיפול זוגי.

יצירת תקשורת בונה

תהליך של יצירת כללים וכלים שמטרתם ליצור הבנות בין בני זוג, התייחסויות ברורות לנושאים חלוקים על מנת ליצור הבנות לאורך זמן .

טיפול בתסמונת "הקן המתרוקן"

תהליך שמטרתו למידה והכנה של זוגיות לפרק חדש בחיים שנובע מעזיבת הילדים את הבית והבאתם של בני הזוג לתפיסת זוגיות רלוונטית ונדרשת לפרק זה בחיים.

תאום ציפיות- לקראת פרק ב

תהליך שמטרתו  הענקת כלים וכללים  שמטרתם, בניית  קשר מוצלח בפרק ב של החיים ,לאור הניסיון וחוויות העבר במערכות יחסים קודמות ,בהיבטי משפחה, ילדים, מין  וכו’.

גישור משפחתי

תהליך שמטרתו פתרון סכסוכים ומחלוקות הן בסכסוכי משפחה, הסכמות לגירושין, מתוך כוונה ורצון לסיים נושאים אלה בדרך מהירה ומכבדת.

יעוץ וטיפול אישי למציאת הדרך בחיים במובנים זוגיים וקריירה .

תהליך שמטרתו אבחון המציאות, המיתוסים והסטריאוטיפים “שמובילים” אותנו ברמה האישית והחברתית, מתוך כוונה ורצון לשנות דפוסים התנהגותיים,  ריגשיים על מנת לקבל בחירה לחיים מלאים, אותנטיים ורלוונטיים לרצונות שלנו, בתחומי הזוגיות והקריירה.

דילוג לתוכן